LXML-PWN1-0120
Numer produktu DigiKey
1416-1043-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1416-1043-1-ND - Taśma cięta (CT)
1416-1043-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LXML-PWN1-0120
Opis
LED LUXEON NEUTRAL WHITE 3SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON Rebel General Purpose White Białe, neutralne 3500K - 4500K 3V 350mA 120° 1812 (4532 metryczne)
Kategoria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
118lm/W
Prod.
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
65 (typ.)
Seria
Prąd - maks.
1A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kolor
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
CCT (K)
3500K - 4500K
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,120" (4,49mm x 3,05mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
124lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Prąd - próby
350mA
Rezystancja cieplna obudowy
10°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3V