L2C5-50801203E0900
Numer produktu DigiKey
1416-1859-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
L2C5-50801203E0900
Opis
LED COB LUXEON CL WHT RECT 5000K
Kategoria
Temperatura - próby
85°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
34,5V
Seria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
100lm/W
Prąd - maks.
600mA
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Kolor
Białe, chłodne
Rozmiar / wymiar
16,00mm x 19,00mm (dł. x szer.)
CCT (K)
3-etapowa elipsa MacAdama 5000K
Wysokość
1,50mm
Powierzchnia emitująca światło (LES)
Śr. 9,00mm
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
1032lm (typ.)
Prąd - próby
300mA