L2C5-27801203E0900 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Lumileds
W magazynie: 398
Arkusz danych
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L2C5-27801203E0900
Numer produktu DigiKey
1416-1787-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
L2C5-27801203E0900
Opis
LED COB LUXEON WM WHT RECT 2700K
Kategoria
Temperatura - próby
85°C
Producent
Lumileds
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
34,5V
Seria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
135lm/W
Opakowanie
Rurka
Prąd - maks.
600mA
Status części
Nie do nowych projektów
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Typ
Układ scalony na płytce (COB)
Kąt widzenia
115°
Kolor
Białe, ciepłe
Rozmiar / wymiar
16,00mm x 19,00mm (dł. x szer.)
CCT (K)
3-etapowa elipsa MacAdama 2700K
Wysokość
1,50mm
Konfiguracja
Prostokąt
Powierzchnia emitująca światło (LES)
Śr. 9,00mm
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
1398lm (typ.)
Typ soczewki
Płaski
Prąd - próby
300mA