L1T2-5770000000000 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | L1T2-5770000000000 |
Opis | LED LUXEON COOL WHITE 5700K 2SMD |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Oświetlenie LED LUXEON TX Białe, chłodne 5700K 2,8V 700mA 120° 2-SMD, brak odprowadzenia, podkładka odsłonięta |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Lumeny/wat przy prądzie - próba 140lm/W |
Prod. | CRI (wskaźnik odwzorowania barw) 70 |
Seria | Prąd - maks. 1,5A |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Kąt widzenia 120° |
Status części Nieaktualne | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Kolor | Obudowa / skrzynia 2-SMD, brak odprowadzenia, podkładka odsłonięta |
CCT (K) 5700K | Rozmiar / wymiar 0,146" x 0,146" (3,70mm x 3,70mm) (dł. x szer.) |
Strumień przy 85°C, prąd - próba 275lm (typ.) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,083" (2,12mm) |
Prąd - próby 700mA | Rezystancja cieplna obudowy 3°C/W |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.) 2,8V | Bazowy numer produktu |