L1T2-5070000000000
Numer produktu DigiKey
1416-1181-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1416-1181-1-ND - Taśma cięta (CT)
1416-1181-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L1T2-5070000000000
Opis
LED LUXEON COOL WHITE 5000K 2SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON TX Białe, chłodne 5000K 2,8V 700mA 120° 2-SMD, brak odprowadzenia, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L1T2-5070000000000 Modele
Kategoria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
140lm/W
Prod.
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
70
Seria
Prąd - maks.
1,5A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kolor
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia, podkładka odsłonięta
CCT (K)
5000K
Rozmiar / wymiar
0,146" x 0,146" (3,70mm x 3,70mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 85°C, prąd - próba
275lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,12mm)
Prąd - próby
700mA
Rezystancja cieplna obudowy
3°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,8V