L1MX-407012V500000
Numer produktu DigiKey
1416-1983-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1416-1983-1-ND - Taśma cięta (CT)
1416-1983-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L1MX-407012V500000
Opis
LED LUXEON NEUTRAL WHT 4000K SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON MX Białe, neutralne 5-etapowa elipsa MacAdama 4000K 11,3V 700mA 120° 2828 (7070 metryczne)
Kategoria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
151lm/W
Prod.
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
70
Seria
Prąd - maks.
1,5A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kolor
Obudowa / skrzynia
2828 (7070 metryczne)
CCT (K)
5-etapowa elipsa MacAdama 4000K
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,276" (7,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 85°C, prąd - próba
1195lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,152" (3,87mm)
Prąd - próby
700mA
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
11,3V