L150-4070502400000
Numer produktu DigiKey
1416-1966-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1416-1966-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
L150-4070502400000
Opis
LED LUXEON WHITE NEU 4000K SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 5050 Białe, neutralne 4000K 24,5V 160mA 116° 2020 (5050 metryczne)
Kategoria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
156lm/W
Prod.
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
70
Seria
Prąd - maks.
240mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Kąt widzenia
116°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kolor
Obudowa / skrzynia
2020 (5050 metryczne)
CCT (K)
4000K
Obudowa dostawcy urządzenia
5050
Strumień przy 25°C, prąd - próba
610lm (typ.)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,204" (5,00mm x 5,18mm) (dł. x szer.)
Prąd - próby
160mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
24,5V