Ilustracja dla L150-3570502400000 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L150-3570502400000
Numer produktu DigiKey
1416-L150-3570502400000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L150-3570502400000
Opis
LED LUXEON WARM WHT 3500K 2023
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 5050 Białe, ciepłe 3500K 24,4V 160mA 116° 2020 (5250 metryczne)
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
70
Prod.
Prąd - maks.
240mA
Seria
Kąt widzenia
116°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2020 (5250 metryczne)
Kolor
Obudowa dostawcy urządzenia
2023
CCT (K)
3500K
Rozmiar / wymiar
0,204" x 0,197" (5,18mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
686lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Prąd - próby
160mA
Rezystancja cieplna obudowy
2,4°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
24,4V