L135-A589003500000
Numer produktu DigiKey
1416-1439-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1416-1439-1-ND - Taśma cięta (CT)
1416-1439-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L135-A589003500000
Opis
LED LUXEON 3535L AMBER 3535
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED - kolorowe LUXEON 3535L Bursztynowe 1414 (3535 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L135-A589003500000 Modele
Kategoria
Temperatura - próby
25°C
Prod.
Kąt widzenia
115°
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1414 (3535 metryczne)
Obudowa dostawcy urządzenia
3535
Kolor
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,134" (3,50mm x 3,40mm) (dł. x szer.)
Prąd - próby
100mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3,05V
Rezystancja cieplna obudowy
25°C/W
Prąd - maks.
200mA