L130-5080HE1400002 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla L130-5080HE1400002 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L130-5080HE1400002
Numer produktu DigiKey
1416-L130-5080HE1400002TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L130-5080HE1400002
Opis
LED LUXEON COOL WHITE 5000K 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 3014 Białe, chłodne 5000K 2,95V 60mA 116° 1206 (3216 metryczne)
Prąd - maks.
120mA
Seria
Kąt widzenia
116°
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Kolor
Obudowa dostawcy urządzenia
1206
CCT (K)
5000K
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,055" (3,00mm x 1,40mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
29lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Prąd - próby
60mA
Rezystancja cieplna obudowy
35°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,95V