L130-5080HB30000B1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Lumileds
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Lumileds
W magazynie: 0
Ilustracja dla L130-5080HB30000B1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L130-5080HB30000B1
Numer produktu DigiKey
1416-L130-5080HB30000B1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L130-5080HB30000B1
Opis
LED LUXEON COOL WHITE 5000K 1212
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 3030 HE Białe, chłodne 5000K 2,8V 65mA 110° 1212 (3030 metryczne)
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Prod.
Prąd - maks.
480mA
Seria
Kąt widzenia
110°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1212 (3030 metryczne)
Kolor
Obudowa dostawcy urządzenia
1212
CCT (K)
5000K
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
36lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,76mm)
Prąd - próby
65mA
Rezystancja cieplna obudowy
23°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,8V