L130-3590001400001
Numer produktu DigiKey
1416-1710-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1416-1710-1-ND - Taśma cięta (CT)
1416-1710-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L130-3590001400001
Opis
LED LUXEON WARM WHT 3500K 3014
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 3014 Białe, ciepłe 3500K 3,1V 60mA 116° 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L130-3590001400001 Modele
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
90
Prod.
Prąd - maks.
100mA
Seria
Kąt widzenia
116°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Kolor
Obudowa dostawcy urządzenia
3014
CCT (K)
3500K
Rozmiar / wymiar
0,114" x 0,055" (2,90mm x 1,40mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
21lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,83mm)
Prąd - próby
60mA
Rezystancja cieplna obudowy
35°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3,1V