L130-3080HB30000B1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
Ilustracja dla L130-3080HB30000B1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L130-3080HB30000B1
Numer produktu DigiKey
1416-L130-3080HB30000B1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L130-3080HB30000B1
Opis
LED LUXEON WARM WHT 3000K 1212
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 3030 HE Białe, ciepłe 3000K 2,8V 65mA 110° 1212 (3030 metryczne)
Prąd - maks.
480mA
Seria
Kąt widzenia
110°
CCT (K)
3000K
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
34lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,76mm)
Prąd - próby
65mA
Rezystancja cieplna obudowy
23°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,8V