L130-2780003000X25 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla L130-2780003000X25 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L130-2780003000X25
Numer produktu DigiKey
1416-L130-2780003000X25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L130-2780003000X25
Opis
LED LUXEON WARM WHT 2700K 1206
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 3030 2D Line Białe, ciepłe 2700K 6V 120mA 116° 1206 (3216 metryczne)
Prąd - maks.
240mA
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Kolor
Obudowa dostawcy urządzenia
1206
CCT (K)
2700K
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,055" (3,00mm x 1,40mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
114lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Prąd - próby
120mA
Rezystancja cieplna obudowy
12°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
6V