L130-2290001400001
Numer produktu DigiKey
1416-L130-2290001400001TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1416-L130-2290001400001CT-ND - Taśma cięta (CT)
1416-L130-2290001400001DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L130-2290001400001
Opis
LED LUXEON WARM WHT 2200K 1206
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 3014 Białe, ciepłe 2200K 2,95V 60mA 116° 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
90
Prod.
Prąd - maks.
120mA
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
CCT (K)
2200K
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,055" (3,00mm x 1,40mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
19lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Prąd - próby
60mA
Rezystancja cieplna obudowy
35°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,95V
Bazowy numer produktu
Lumeny/wat przy prądzie - próba
107lm/W
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 171 000 wyświetl teraz
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
171 000W magazynie