L130-2280HE1400005 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Lumileds
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Lumileds
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla L130-2280HE1400005 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L130-2280HE1400005
Numer produktu DigiKey
1416-L130-2280HE1400005TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L130-2280HE1400005
Opis
LED LUXEON WARM WHT 2200K 1206
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 3014 Białe, ciepłe 2200K 2,95V 60mA 116° 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Prod.
Prąd - maks.
120mA
CCT (K)
2200K
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,055" (3,00mm x 1,40mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
23lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Prąd - próby
60mA
Rezystancja cieplna obudowy
35°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,95V