L130-2280003000X25 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla L130-2280003000X25 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L130-2280003000X25
Numer produktu DigiKey
1416-L130-2280003000X25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L130-2280003000X25
Opis
LED LUXEON WARM WHT 2200K 1212
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 3030 2D Line Białe, ciepłe 2200K 6V 120mA 116° 1212 (3030 metryczne)
Prąd - maks.
240mA
Obudowa / skrzynia
1212 (3030 metryczne)
Kolor
Obudowa dostawcy urządzenia
1212
CCT (K)
2200K
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
98lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,76mm)
Prąd - próby
120mA
Rezystancja cieplna obudowy
12°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
6V