L130-2280003000W24 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Lumileds
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Lumileds
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla L130-2280003000W24 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L130-2280003000W24
Numer produktu DigiKey
1416-L130-2280003000W24TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L130-2280003000W24
Opis
LED LUXEON WARM WHT 2200K 1212
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 3030 2D Line Białe, ciepłe 2200K 6V 120mA 116° 1212 (3030 metryczne)
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Prod.
Prąd - maks.
240mA
Seria
Kąt widzenia
116°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1212 (3030 metryczne)
Kolor
Obudowa dostawcy urządzenia
1212
CCT (K)
2200K
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
95lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,62mm)
Prąd - próby
120mA
Rezystancja cieplna obudowy
12°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
6V