L128-6570HA35000B6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Lumileds
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Lumileds
W magazynie: 0
Arkusz danych
Oświetlenie LED LUXEON 2835 Architectural Białe, chłodne 6500K 2,71V 65mA 120° 1411 (3528 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L128-6570HA35000B6
Numer produktu DigiKey
1416-L128-6570HA35000B6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L128-6570HA35000B6
Opis
LED LUXEON COOL WHITE 6500K 1411
Szczegółowy opis
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
70
Prod.
Prąd - maks.
480mA
CCT (K)
6500K
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
38lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Prąd - próby
65mA
Rezystancja cieplna obudowy
10°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,71V