L128-5080EA3500001
Numer produktu DigiKey
1416-L128-5080EA3500001TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1416-L128-5080EA3500001CT-ND - Taśma cięta (CT)
1416-L128-5080EA3500001DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L128-5080EA3500001
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 2835 Architectural Białe, chłodne 5000K 2,9V 60mA 120° 1411 (3528 metryczne)
Prąd - maks.
150mA
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
30lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)
Prąd - próby
60mA
Rezystancja cieplna obudowy
39°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,9V