L128-3570SA35A00F1 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | L128-3570SA35A00F1 |
Opis | LED LUXEON WHT 3500K 2835 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 5 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Oświetlenie LED LUXEON 2835 Commercial Białe, ciepłe 3500K 2,7V 65mA 120° 1411 (3528 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Lumeny/wat przy prądzie - próba 223lm/W |
Prod. | CRI (wskaźnik odwzorowania barw) 70 |
Seria | Prąd - maks. 300mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Kąt widzenia 120° |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Kolor | Obudowa / skrzynia 1411 (3528 metryczne) |
CCT (K) 3500K | Obudowa dostawcy urządzenia 1411 |
Strumień przy 25°C, prąd - próba 39lm (typ.) | Rozmiar / wymiar 0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.) |
Prąd - próby 65mA | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,031" (0,80mm) |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.) 2,7V | Rezystancja cieplna obudowy 15,2°C/W |