Ilustracja dla L128-3570SA35A00F1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L128-3570SA35A00F1
Numer produktu DigiKey
1416-L128-3570SA35A00F1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1416-L128-3570SA35A00F1CT-ND - Taśma cięta (CT)
1416-L128-3570SA35A00F1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L128-3570SA35A00F1
Opis
LED LUXEON WHT 3500K 2835
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 2835 Commercial Białe, ciepłe 3500K 2,7V 65mA 120° 1411 (3528 metryczne)
Kategoria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
223lm/W
Prod.
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
70
Seria
Prąd - maks.
300mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kolor
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
CCT (K)
3500K
Obudowa dostawcy urządzenia
1411
Strumień przy 25°C, prąd - próba
39lm (typ.)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Prąd - próby
65mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,7V
Rezystancja cieplna obudowy
15,2°C/W