L128-2790SA35A00G1
Numer produktu DigiKey
1416-L128-2790SA35A00G1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1416-L128-2790SA35A00G1CT-ND - Taśma cięta (CT)
1416-L128-2790SA35A00G1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L128-2790SA35A00G1
Opis
LED LUXEON WHT 2700K 2835
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 2835 Commercial Białe, ciepłe 2700K 2,78V 65mA 120° 1411 (3528 metryczne)
Kategoria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
144lm/W
Prod.
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
90
Seria
Prąd - maks.
300mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
CCT (K)
2700K
Obudowa dostawcy urządzenia
1411
Strumień przy 25°C, prąd - próba
26lm (typ.)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Prąd - próby
65mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,78V
Rezystancja cieplna obudowy
23,1°C/W