L128-2790HA35000B6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Luminus Devices Inc.
Oświetlenie LED LUXEON 2835 Architectural Białe, ciepłe 2700K 2,71V 65mA 120° 1411 (3528 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L128-2790HA35000B6
Numer produktu DigiKey
1416-L128-2790HA35000B6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L128-2790HA35000B6
Szczegółowy opis
Prąd - maks.
480mA
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
28lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Prąd - próby
65mA
Rezystancja cieplna obudowy
10°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,71V