L128-2790CB3500001 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Oświetlenie LED LUXEON 2835 Architectural Białe, ciepłe 2700K 6V 120mA 120° 1411 (3528 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L128-2790CB3500001
Numer produktu DigiKey
1416-L128-2790CB3500001TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L128-2790CB3500001
Szczegółowy opis
Prąd - maks.
240mA
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
96lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)
Prąd - próby
120mA
Rezystancja cieplna obudowy
11°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
6V