L128-2790CA3500004 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Lumileds
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Lumileds
W magazynie: 0
Arkusz danych
Oświetlenie LED LUXEON 2835 Architectural Białe, ciepłe 2700K 3V 120mA 120° 1411 (3528 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L128-2790CA3500004
Numer produktu DigiKey
1416-L128-2790CA3500004TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L128-2790CA3500004
Opis
LED LUXEON WARM WHT 2700K 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
90
Prod.
Prąd - maks.
240mA
Seria
Kąt widzenia
120°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Kolor
Obudowa dostawcy urządzenia
1411
CCT (K)
2700K
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
50lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)
Prąd - próby
120mA
Rezystancja cieplna obudowy
21°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3V