L128-2780SB35B00A1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
Ilustracja dla L128-2780SB35B00A1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L128-2780SB35B00A1
Numer produktu DigiKey
1416-L128-2780SB35B00A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L128-2780SB35B00A1
Opis
LED LUXEON WARM WHT 2700K 1411
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 2835 Commercial Białe, ciepłe 2700K 6,05V 120mA 120° 1411 (3528 metryczne)
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Prod.
Prąd - maks.
150mA
CCT (K)
2700K
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
109lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Prąd - próby
120mA
Rezystancja cieplna obudowy
18°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
6,05V