L128-2290NA3500001
Numer produktu DigiKey
1416-L128-2290NA3500001TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1416-L128-2290NA3500001CT-ND - Taśma cięta (CT)
1416-L128-2290NA3500001DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L128-2290NA3500001
Opis
LED LUXEON WARM WHT 2200K 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED LUXEON 2835 Architectural Białe, ciepłe 2200K 2,75V 65mA 120° 1411 (3528 metryczne)
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
90
Prod.
Prąd - maks.
300mA
Seria
Kąt widzenia
120°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Kolor
Obudowa dostawcy urządzenia
1411
CCT (K)
2200K
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
25lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)
Prąd - próby
65mA
Rezystancja cieplna obudowy
14°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,75V