WEC22H-1102A
Numer produktu DigiKey
67-WEC22H-1102A-ND
Producent
Numer produktu producenta
WEC22H-1102A
Opis
TS 22MM STAINLESS MOM ILL RGB WI
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST-NO Standardowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V
Prod.
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk, mocowany płasko
Seria
Kolor - aktuator/kołpak
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Typ oświetlenia, kolor
LED, niebieskie/zielone/czerwone
Status części
Aktywny
Napięcie oświetlenia (nominalne)
24V=
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Typ
Standardowe, podświetlane
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 22,15mm
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
1,5A (=)