SSL-LX5093GD-12V
Numer produktu DigiKey
67-1099-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSL-LX5093GD-12V
Opis
LED GREEN DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zielone Wskaźniki LED - dyskretne 12V Promieniowe
Kategoria
Rozmiar soczewki
5mm, T-1 3/4
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
12V
Opakowanie
Zbiorcze
Kąt widzenia
60°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - szczytowa
565nm
Konfiguracja
Standard
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Kolor soczewki
Zielone
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Wysokość (maks.)
8,60mm