SSA-LXB10HW-GF/LP
Numer produktu DigiKey
67-1009-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSA-LXB10HW-GF/LP
Opis
LED CBI 5X1.74MM 10-SEG RED VERT
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźniki do płytek drukowanych LED Circuit Board Indicator Pasek - szerokość 10, DIP Czerwone (x 10) Rozproszone, białe 2,35V 10mA Prostokątne z płaską górną częścią 5,00mm x 1,74mm Otwór przelotowy
Kategoria
Milikandele znamionowe
0,75mcd
Producent
Lumex Opto/Components Inc.
Kąt widzenia
160°
Opakowanie
Zbiorcze
Typ soczewki
Rozproszone, białe
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Kolor
Czerwone (x 10)
Rozmiar soczewki
5,00mm x 1,74mm
Długość fali - szczytowa
700nm
Napięcie znamionowe
2,35V
Konfiguracja
Pasek - szerokość 10, DIP
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd
10mA