SRP1-MEDZL-025NF-N
Numer produktu DigiKey
5666-SRP1-MEDZL-025NF-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
SRP1-MEDZL-025NF-N
Opis
SSR MINI ECO, 1X25A/240VAC ZC, D
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A)
Kategoria
Typ wyjścia
Prąd zmienny, przejście przez zero
Prod.
Napięcie - wejściowe
4 - 30V=
Seria
Napięcie - obciążenia
12 V ~ 280 V
Opakowanie
Skrzynka
Prąd obciążenia
25 A
Status części
Aktywny
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
16 mOhms
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ przekaźnika
Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik)
Temperatura robocza
-40°C - 100°C