SRP1-CEDZH-080NC-N
Numer produktu DigiKey
5666-SRP1-CEDZH-080NC-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
SRP1-CEDZH-080NC-N
Opis
SSR HP ECO, 1X80A/660VAC ZC, DC
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Typ wyjścia
Prąd zmienny, przejście przez zero
Prod.
Napięcie - wejściowe
4 - 32V=
Seria
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 660 V
Opakowanie
Skrzynka
Prąd obciążenia
80 A
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
3 mOhms
Temperatura robocza
-40°C - 100°C