V68MLA1206NH
Numer produktu DigiKey
F2222TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F2222CT-ND - Taśma cięta (CT)
F2222DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V68MLA1206NH
Opis
VARISTOR 83V 180A 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
83 V 180 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
90 V
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
180 A
Seria
Energia
1J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
150 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
50 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
68 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (min.)
76 V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
83 V