V625LA80BPX10
Numer produktu DigiKey
V625LA80BPX10-ND
Producent
Numer produktu producenta
V625LA80BPX10
Opis
VARISTOR 1KV 6.5KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kV 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
1.1 kV
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
6.5 kA
Seria
Energia
230J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
425 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
625 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
825 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
900 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
1 kV