V56ZA8PX1347 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 2 499
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
56 V 1 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V18ZA40PX10
Building Automation – Protect/Sense/Control
V56ZA8PX1347
Numer produktu DigiKey
V56ZA8PX1347-ND
Producent
Numer produktu producenta
V56ZA8PX1347
Opis
VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
61.6 V
Producent
Prąd - udarowy
1 kA
Seria
Energia
10J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
4840 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
35 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
45 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
50.4 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
56 V