V510LA80BPX2855 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
V510LA80BPX2855
Numer produktu DigiKey
V510LA80BPX2855-ND
Producent
Numer produktu producenta
V510LA80BPX2855
Opis
VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM
Szczegółowy opis
799 V 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
860 V
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
500 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
510 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
675 V
Napięcie warystora (min.)
738 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
799 V