V5.5MLA1206NH
Numer produktu DigiKey
F2219TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F2219CT-ND - Taśma cięta (CT)
F2219DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V5.5MLA1206NH
Opis
VARISTOR 8.2V 150A 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 V 150 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
9.3 V
Prąd - udarowy
150 A
Seria
Energia
0,4J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
3500 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
4 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
5.5 V
Napięcie warystora (min.)
7.1 V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
8.2 V