V48MLA1210NH
Numer produktu DigiKey
V48MLA1210NHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
V48MLA1210NHCT-ND - Taśma cięta (CT)
V48MLA1210NHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V48MLA1210NH
Opis
VARISTOR 60.5V 250A 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60.5 V 250 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
V48MLA1210NH Modele
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
66.5 V
Prąd - udarowy
250 A
Seria
Energia
1,2J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
400 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
40 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
48 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (min.)
54.5 V
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
60.5 V