V47ZS05PX2855 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 V 100 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 5mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V18ZS05PX2855
Building Automation – Protect/Sense/Control
V47ZS05PX2855
Numer produktu DigiKey
V47ZS05PX2855-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
V47ZS05PX2855
Opis
VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
51.7 V
Producent
Prąd - udarowy
100 A
Seria
Energia
0,4J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
585 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
30 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
38 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
42.3 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 5mm
Napięcie warystora (typ.)
47 V