V420LT10PX2855 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 3 272
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Rochester Electronics, LLC
Rochester Electronics, LLC
Building Automation – Protect/Sense/Control
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V420LT10PX2855
Numer produktu DigiKey
V420LT10PX2855-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
V420LT10PX2855
Opis
VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
748 V
Producent
Prąd - udarowy
2.5 kA
Seria
Energia
55J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
140 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
420 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
560 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
612 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
680 V