V33MLA1206NH
Numer produktu DigiKey
F2204TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F2204CT-ND - Taśma cięta (CT)
F2204DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V33MLA1206NH
Opis
VARISTOR 43.5V 180A 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
43.5 V 180 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
V33MLA1206NH Modele
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
49 V
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
180 A
Seria
Energia
0,8J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
500 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
26 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
33 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (min.)
38 V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
43.5 V