V320LT40BPX10 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 18 381
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 1 200
Arkusz danych
501 V 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V320LT40BPX10
Numer produktu DigiKey
V320LT40BPX10-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
V320LT40BPX10
Opis
VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
540 V
Producent
Prąd - udarowy
6.5 kA
Seria
Energia
150J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy częstotliwości
750 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
320 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
420 V
Napięcie warystora (min.)
462 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
501 V