V320LA7P nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 60 553
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 8 645
Arkusz danych
Eaton - Electronics Division
510 V 1.2 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V320LA7P
Numer produktu DigiKey
F1953-ND
Producent
Numer produktu producenta
V320LA7P
Opis
VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
561 V
Prąd - udarowy
1.2 kA
Seria
Energia
25J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
95 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
320 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
420 V
Napięcie warystora (min.)
459 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
510 V