V30MLA1210NH
Numer produktu DigiKey
F3825TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F3825CT-ND - Taśma cięta (CT)
F3825DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V30MLA1210NH
Opis
VARISTOR 39V 280A 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39 V 280 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
V30MLA1210NH Modele
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
43 V
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
280 A
Seria
Energia
1,2J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
900 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
25 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
30 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (min.)
35 V
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
39 V