V27ZT1PX2855 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
27 V 250 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V18ZT05PX2855
Building Automation – Protect/Sense/Control
V27ZT1PX2855
Numer produktu DigiKey
V27ZT1PX2855-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
V27ZT1PX2855
Opis
VARISTOR 27V 250A DISC 7MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
29.7 V
Producent
Prąd - udarowy
250 A
Seria
Energia
1J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
1875 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
17 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
22 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
24.3 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
27 V