V275LT10PX2855 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Littelfuse Inc.
W magazynie: 5 581
V275LT10PX2855
Numer produktu DigiKey
V275LT10PX2855-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
V275LT10PX2855
Opis
VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
430 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
473 V
Producent
Prąd - udarowy
2.5 kA
Seria
Energia
45J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy częstotliwości
200 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
275 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
369 V
Napięcie warystora (min.)
387 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
430 V