V220ZA05PX2855 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 2 924
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
220 V 400 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 5mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V18ZA40PX10
Building Automation – Protect/Sense/Control
V220ZA05PX2855
Numer produktu DigiKey
V220ZA05PX2855-ND
Producent
Numer produktu producenta
V220ZA05PX2855
Opis
VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
242 V
Producent
Prąd - udarowy
400 A
Seria
Energia
6J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
95 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
140 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
180 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
198 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 5mm
Napięcie warystora (typ.)
220 V