V20X320E
Numer produktu DigiKey
18-V20X320E-ND
Producent
Numer produktu producenta
V20X320E
Opis
VARISTOR 510V 15KA DISC 23MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
510 V 15 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 23mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
561 V
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
15 kA
Seria
Energia
546J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
1000 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
320 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
410 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
459 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 23mm
Napięcie warystora (typ.)
510 V