V20E385P nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 199
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 190
Arkusz danych
620 V 10 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V20E385P
Numer produktu DigiKey
F1943-ND
Producent
Numer produktu producenta
V20E385P
Opis
VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
682 V
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
10 kA
Seria
Energia
300J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
700 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
385 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
505 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
558 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
620 V